Kategorie: Akce

Valná hromada / Unicef / Networking

Vážení přátelé a členové APRSF, brzy se uskuteční výroční valná hromada Asociace, Bude se konat v úterý 26. června 2018 od 16:00 v kancelářích společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika s.r.o., City Green Court, Hvězdova 2c, 140 00 Praha 4. Zatímco valná hromada je primárně určena členům APRSF, kteří by již měli obdržet oficiální pozvánku, nečleni jsou také vítáni k účasti a sledování. Po ukončení valné hromady, přibližně v 16:30, budou pro členy a další účastníky představeny dvě prezentace:
  • James Turnbull ze Svěřenské fondy a trusty s.r.o. (v angličtině) na téma "Ustanovení o rezervních příjemcích – o co se jedná,  zkušenosti v ČR a jinde"
  • Po ní bude následovat prezentace Pavly Gomby, výkonné ředitelky UNICEF Czech Republic o současných aktivitách UNICEF, zejména o iniciativě UNICEF a dalších charitativních organizací, která má za cíl podporovat využívání pozůstalosti a svěřenských fondů pro charitativní účely.
Na závěr semináře se bude podávat víno a občerstvení, během kterého bute mít možnost setkat se s dalšími členy APRSF. Těšíme se na Vaši účast.
Read more

Pozvánka na Seminář pro svěřenské správce

Pozvánka na Seminář pro svěřenské správce

  APRSF Vám tímto s potěšením oznamuje, že pokračuje s pořádáním seminářů pro svěřenské správce a poradce. Tyto dvoudenní semináře jsou připravovány našimi členy: společností Svěřenské fondy a trusty s.r.o., Deloitte a J&T Family Office. Po úspěšném absolvování kurzu porozumíte struktuře, historii a praktickému využití svěřenských fondů v České republice. Seminář Vás zároveň podrobně provede povinnostmi a závazky svěřenských správců.  Vhodné jsou zejména pro advokáty, privátní bankéře a další profesionály, kteří poskytují poradenství klientům v této oblasti. Seminář je připraven pro:
  • Každého, kdo uvažuje o přijetí funkce svěřenského správce anebo už roli svěřenského správce vykonává.
  • Právníky, notáře a další, kteří mají zájem o základní znalost svěřenských fondů – vhodnou k poskytování poradenství klientům.
  • Privátní bankéře a finanční poradce, kteří chtějí poskytovat poradenství v oblasti finančního plánování v plném rozsahu.
  • Kohokoli, kdo by si rád prohloubil znalosti a porozuměl svěřenským fondům v České republice.
Po úspěšném dokončení semináře, včetně závěrečné zkoušky, získáte certifikát o jeho absolvování. Další seminář proběhne 5 - 6. června v Praze. V případě zájmu o více informací ohledně semináře, jeho ceny a registrace prosím přejděte na podrobný sylabus nebo pošlete e-mail na adresu info@trusty.cz
Read more

3. 4. 2018 – seminář: “Diskrétnost / Náhradní příjemci”

Upozorňujeme, že tento seminář byl zrušen Seminář: "Diskrétnost / Náhradní příjemci" - v úterý 3. 4. 2018  od 17:00 hod. v prostorách PwC, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4. Své příspěvky přednesou: J&T Banka a.s. a Pavla Gomba - výkonná ředitelka UNICEF Czech Republic. Následuje networking s členy APRSF. Pozvánku s bližšími informacemi naleznete zde. Registrace zasílejte na tento e-mail.
Read more

18. 10. 2017

Seminář: "Trusty v Jersey a jejich potenciální využití v České republice" (prezentace pouze v angličtině), středa 18. 10. 2017 od 16:30 hod. v prostorách společnosti Deloitte, Nile House, Karolinská 654/2, Praha 8.  Přednáší: David Stearn, FCSI, BSc (Hons) ACIB, Managing Director v Affinity Private Wealth. Pozvánku s bližšími informacemi naleznete zde. Registrace zasílejte na tento e-mail.
Read more

3. 10. 2017

"Nové veřejné rejstříky" - odborný seminář APRSF ve spolupráci s Ministerstvem spravedlnosti ČR v úterý 3. 10. 2017 od 12:30 do 16:00 hod. v prostorách Grand Hotelu Bohemia, Králodvorská 652/4, Praha 1. Vystoupení přislíbili zástupci: Havel, Holásek & Partners s.r.o., Deloitte Legal s.r.o., J&T Banka a.s., Ministerstva spravedlnosti ČR a Finančního analytického úřadu. Pozvánku s bližšími informacemi naleznete zde. Registrace zasílejte na tento e-mail.
Read more

25. 9. 2017

Vzdělávací seminář a networkingová akce: "Nástupnictví v podnikání v praxi" (pouze v angličtině), pondělí 25. 9. 2017 od 16:30 hod. v prostorách PwC v Praze 4, Hvězdova 1734/2c. Přednášející: Frank Reilly, MIBA, President & Chief Operating Officer, Reilly Financial Advisors  a Gabrielle Reilly, MSBA, Vice President – Europe. Pozvánku s bližšími informacemi naleznete rovněž zde nebo zde. Registrace zasílejte na tento e-mail.
Read more