Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Paolo Panico na semináři a networkingovém večeru APRSF

Rádi bychom vás pozvali na seminář a networkingový večer, na němž vystoupí Paolo Panico. Seminář se bude konat v úterý 18. října v 17:30 ve WorkLounge Karlín, Forum Karlín, Pernerova 51, 186 00 Praha 8. Přednáška bude v angličtině.
Paolo je „avocat à la Cour“ v Lucembursku a advokát ve Skotsku a v Rumunsku. Je také předsedou Private Trustees SA, nezávislého fondu a poskytovatele korporátních služeb v Lucembursku. V akademické rovině se zajímá o právo svěřenských fondů a nadací a vyučuje na Lucemburské a Lichtenštejnské univerzitě.
Paolo je mimo jiné autorem odborných publikací Private Foundations. Law and Practice (Oxford University Press, 2014) a International Trust Laws (2nd edition, Oxford University Press, 2017). Je akademikem na The International Academy of Estate and Trust Law, místopředsedou International Tax Planning Association (ITPA), členem představenstva STEP world-wide a předsedou STEP Europe Region.
Jsme nadšeni, že si Paolo ve svém nabitém programu udělá čas na neformální prezentaci, během níž představí:
– Činnost mezinárodní organizace STEP (Society of Trust and Estate Practitioners), která je otevřena novým členům z řad českých profesionálů
– Svěřenské fondy a nadace v Lucembursku se zaměřením na registr skutečných vlastníků a společností
Po skončení přednášky bude následovat networking se skvělými víny z Nového Zélandu a Austrálie.
Svou účast prosím potvrďte co nejdříve na info@uplift.cz.
Paolo je výborný řečník, a tak se těšíme na další inspirativní setkání!