Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Novinky

Důvody, proč využít člena APRSF při zakládání svěřenského fondů

16 září 2019

Svěřenské fondy byly zavedeny v roce 2014 a jsou v České republice stále relativně novým nástrojem.

Od té doby začalo mnoho společností a jiných poradců nabízet svěřenské fondy jako nástroj, který může klientovi pomoci dosáhnout mnoha cílů

Bohužel ne všichni tito poradci mají znalosti a dovednosti k odvedení kvalitní práce.

Uveďme jeden příklad:

PROFI Poradenství & Finance – IPC

27 června 2019

Výkonný výbor APRSF zaznamenal nedávný článek v PROFI Poradenství & Finance týkající se společnosti IPC, jež je členem APRSF, a považuje informace v něm uvedené za velmi závažné.

Boom Svěřeneckých Fondů

06 března 2019

Naše Asociace a členové APRSF jsou citováni v dnešním E15, který je zaměřen zejména na rychlý růst počtu svěřeneckých fondů za posledních šest měsíců

Veřejné povědomí

15 února 2019

Vzhledem k velkému nárůstu zájmu o naše odvětví, se nyní stále více zaměřujeme na zvyšování povědomí veřejnosti o svěřenských fondech a jejich přínosech.

APRSF seminář pro svěřenské správce a poradce – Praha – 28. února – 1. března

15 února 2019

Stále nám zbývá několik volných míst na tomto obsáhlém školení, po jehož absolvování získáte certifikát APRSF o jeho úspěšném dokončení. Pro více informací prosím klikněte zde.

APRSF v České televizi

07 prosince 2018

Marek Nechvatal, člen APRSF, zastupoval naše sdružení v rozhovoru pro televizní stanici CT24, pořad Události komentáře na téma „Jak fungují svěřenské fondy?“ Celý rozhovor je k dispozici zde.

Fotogalerie a prezentace semináře Evidence skutečných majitelů

15 listopadu 2018

Děkuji všem, kteří se zúčastnili našeho listopadového semináře Evidence skutečných majitelů. Rádi bychom také poděkovali Karlovi Radovi za jeho vynikající a informující prezentaci. Prezentaci od Karla Rady si můžete stáhnout zde. Fotografie události naleznete v sekci galerie na našich webových stránkách.    

Změna DIČ u existujících svěřenských fondů

09 října 2018

Pokud bylo Vašemu svěřenskému fondu přiděleno DIČ ještě před vznikem evidence svěřenských fondů, pravděpodobně jste již obdrželi dopis z finančního úřadu anebo Vám bude brzy doručen. Existujícím svěřenským fondům byla provedena globální změna DIČ, a to na základě údaje z evidence svěřenských fondů rejstříkového soudu.

CRS prezentace

20 září 2018

Děkujeme těm z vás, kteří se dne 19. září účastnili našeho vzdělávacího semináře na téma Soukromí.