Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Novinky

Trust boom

06 března 2019

Our Association and APRSF members are quoted in today’s E15 which is focused especially on the rapid growth in the number of trusts over the last six months

Veřejné povědomí

15 února 2019

Vzhledem k velkému nárůstu zájmu o naše odvětví, se nyní stále více zaměřujeme na zvyšování povědomí veřejnosti o svěřenských fondech a jejich přínosech.

APRSF seminář pro svěřenské správce a poradce – Praha – 28. února – 1. března

15 února 2019

Stále nám zbývá několik volných míst na tomto obsáhlém školení, po jehož absolvování získáte certifikát APRSF o jeho úspěšném dokončení. Pro více informací prosím klikněte zde.

APRSF v České televizi

07 prosince 2018

Marek Nechvatal, člen APRSF, zastupoval naše sdružení v rozhovoru pro televizní stanici CT24, pořad Události komentáře na téma „Jak fungují svěřenské fondy?“ Celý rozhovor je k dispozici zde.

Fotogalerie a prezentace semináře Evidence skutečných majitelů

15 listopadu 2018

Děkuji všem, kteří se zúčastnili našeho listopadového semináře Evidence skutečných majitelů. Rádi bychom také poděkovali Karlovi Radovi za jeho vynikající a informující prezentaci. Prezentaci od Karla Rady si můžete stáhnout zde. Fotografie události naleznete v sekci galerie na našich webových stránkách.    

Změna DIČ u existujících svěřenských fondů

09 října 2018

Pokud bylo Vašemu svěřenskému fondu přiděleno DIČ ještě před vznikem evidence svěřenských fondů, pravděpodobně jste již obdrželi dopis z finančního úřadu anebo Vám bude brzy doručen. Existujícím svěřenským fondům byla provedena globální změna DIČ, a to na základě údaje z evidence svěřenských fondů rejstříkového soudu.

CRS prezentace

20 září 2018

Děkujeme těm z vás, kteří se dne 19. září účastnili našeho vzdělávacího semináře na téma Soukromí.

Vítejte na novém webu APRSF

21 srpna 2018

S potěšením oznamujeme spuštění naší nové webové stránky.

Evidence svěřenských fondů od 1. 1. 2018

02 února 2018

Od 1. 1. 2018 byla spuštěna Evidence svěřenských fondů zde