Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Fórum APRSF: Svěřenské fondy v Itálii a česko-italské příležitosti

Zveme vás na otevřenou diskuzi o přeshraničních česko-italských příležitostech v oblasti svěřenských fondů, která se uskuteční ve čtvrtek 20. dubna v 17:30 ve WorkLounge Diamant na adrese Václavské nám. 841/3, Praha 1.

Diskuzní fórum povede Dr. Massimiliano Pastore, který je advokátem s dvojí kvalifikací a může tak praktikovat právo v Itálii i v České republice.

Právnický titul získal na University of Bari v Itálii a magisterský titul má z Freie Universität v Berlíně. Od roku 2003 se věnuje advokacii v ČR, kde také vyučuje srovnávací právo. Během své praxe u nás radil investorům v několika velmi známých transakcích (zajišťovací fondy, akvizice, fúze, rozvoj developerských aktivit, koupě na dluh) jako vedoucí italské sekce pražské brokerské firmy specializující se na firemní a daňové právo.

Dr. Pastore zahájí fórum úvodem to tématu a následovat bude interaktivní diskuse o potenciálních příležitostech v oblasti. Těšit se můžete i na lehké občerstvení a skvělá novozélandská a australská vína.

Akce proběhne v českém jazyce. Účast je zdarma po předchozí registraci na info@uplift.cz.