Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Vzdělávací seminář APRSF – Svěřenský fond a zdanění obmyšleného

Výbor APRSF s potěšením zve na další vzdělávací seminář, který se bude konat ve středu 18. května od 17:00 v prostorách WorkLounge Karlín. Na téma „Svěřenský fond a zdanění obmyšleného” zde promluví Ing. Daniel Vladyka, Tax Manager naší členské společnosti PKF APOGEO. Stejně jako v případě akcí předešlých, i tuto událost zahájí 40minutová přednáška. Po ní přijdou na řadu vaše dotazy a následně bude prostor i pro neformální drobné občerstvení a networking.
Daniel je součástí poradenské skupiny PKF APOGEO od roku 2021. Je zde zodpovědný za Tax Compliance, její rozvoj a řízení. Má na starosti komunikaci s klienty, kontrolu včasného a profesionálního dodání služeb a také metodické vedení svých kolegů. Dříve Daniel působil jako daňový poradce ve společnosti Big4, kde kromě přípravy a zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob poskytoval konzultace a poradenství svým klientům a dokončoval uzávěrky účetních operací. Daniel vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na obchod a právo a je členem Komory daňových poradců ČR.
Seminář „Svěřenský fond a zdanění obmyšleného” proběhne od 17.00 do 19.00 v prostorách WorkLounge Karlín, Pernerova 51, Praha 8. Účast na akci je pro členy a přátele APRSF zdarma po předchozí registraci na info@uplift.cz.
Těšíme se na setkání.
Výbor APRSF